O nas

Od ponad 50 lat pomagamy naszym klientom, oferując im odpowiednie upominki promocyjne. Nie robimy tego z chęci sprzedaży dużej ilości długopisów, ale dlatego, że wierzymy w moc osobistego upominku. Materialnego produktu, którego przekaz jest jasny i rozpoznawalny.

Działamy w tej branży tak długo, że dokładnie wiemy, czym jest jakość. Dlatego nadruki na nasze produkty nanosimy sami we własnych zakładach. Zapewniamy przy tym doskonały serwis i udzielamy klientom osobistych porad w oparciu o naszą znajomość branży. Wspólnie ciężko pracujemy, by zapewnić firmie dalszy rozwój.

Poszukujemy ludzi, którzy podzielają naszą wizję. Którzy tak jak my wysoko cenią jakość i zadowolenie klienta. Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy z ambicjami? Przejrzyj nasze oferty pracy.

Historia

W 1965 roku Adri van Helden założył firmę Van Helden Relatiegeschenken. Zaczęliśmy od sprzedaży długopisów z nadrukiem, a obecnie jesteśmy międzynarodową firmą z oddziałami w siedmiu różnych krajach. Długopisy są nadal naszym najważniejszym produktem, ale obecnie dostarczamy ponad 2000 artykułów bezpośrednio z magazynu.

Poprzez przejęcia i rozwój do naszej grupy dołączyły różne nowe marki. To skłoniło nas do zmiany nazwy. Od 2009 roku działamy pod firmą Favorite Gifts. Obecnie nasza siedziba główna znajduje się w Tiel i zatrudniamy ponad 400 osób.

Nasze marki

Favorite Gifts samodzielnie nanosi nadruki na produkty w zakładach w Tiel (Holandia) i Bolesławcu (Polska). Ponadto posiadamy też szereg marek, pod którymi dostarczamy nasze produkty na rynek.

 • Van Helden Relatiegeschenken
  Van Helden Relatiegeschenken już od ponad 50 lat zapoznaje klientów z artykułami i upominkami promocyjnymi. Nasze oddziały w Tiel, Rotterdamie i Turnhout bezpośrednio zaopatrują rynki holenderskie i belgijskie. Poznaj je!
 • EuroGifts
  EuroGifts jest oryginalnie belgijską firmą, dostarczającą upominki promocyjne już od ponad 40 lat. EuroGifts obsługuje rynki belgijski i francuski oraz ma oddziały w Wervik i Wervicq-Sud.
 • Van Heijster Relatiegeschenken
  Firma Van Heijster Relatiegeschenken z siedzibą w Venray już od ponad 40 lat dostarcza upominki promocyjne na rynek holenderski. Van Heijster to osobowość kryjąca się za każdym upominkiem promocyjnym.
 • Giving Europe
  Giving Europe jest naszą hurtownią. Od 2001 roku Giving Europe zaopatruje dystrybutorów z całego świata. Oddziały Giving Europe znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Włoszech.