Poznaj naszych pracowników

Favorite Gifts zatrudnia ponad 400 osób w siedmiu różnych krajach. Nasi pracownicy bardzo się od siebie różnią, ale wszyscy są graczami zespołowymi, są przedsiębiorczy i ambitni. Chcesz się dowiedzieć, z kim wkrótce będziesz pracować? Przeczytaj historie naszych pracowników.

Kimberley Wildemans – pracownica drukarni

Drukarnia jest sercem naszej firmy. Tutaj urzeczywistniamy życzenia klientów poprzez produkty. Dzięki wykorzystaniu różnych technik druku i maszyn perfekcyjnie nanosimy logo klienta na produkt. Kimberley Wildemans nigdy się tu nie nudzi.

„Tutaj każdy dzień jest inny. Mam duże możliwości, współpracownicy są mili, panuje dobra atmosfera. Gdy starałam się o pracę, miałam siedemnaście lat i nie miałam pojęcia, czego oczekiwać. Byłam bardzo nieśmiała, dopiero co skończyłam szkołę i chciałam pracować rękami. W międzyczasie minęło już dziewięć lat. Po tamtej nieśmiałej dziewczynie nie ma już ani śladu, a ja absolutnie nie mam zamiaru odchodzić”.

Nick Martens – pracujący w terenie opiekun klienta

Przywiązujemy dużą wagę do osobistego kontaktu z klientami. Dlatego nasz opiekun klienta Nick Martens regularnie odwiedza klientów.

„Odpowiadam za zarządzanie relacjami. Dlatego regularnie odwiedzam naszych głównych klientów, takich jak DHL i KLM. Podczas wizyt zwracam uwagę na nowe możliwości, sprawdzam, czy nasze usługi są nadal doskonale dopasowane i szukam możliwości zwiększenia obrotów. Widzę to tak: co do zasady naszym klientem może być cała Holandia i to sprawia, że ta praca jest tak interesująca. To, że Favorite Gifts jest firmą rodzinną, przejawia się w sposobie, w jakim wszyscy się do siebie odnoszą. Atmosfera tu jest nieformalna. Gdy starałem się o pracę, pierwszym pytaniem jednego z dyrektorów było „Jak minął ci weekend?”. To od razu przełamało lody”.

Joost van Helden – dyrektor generalny

„Mój ojciec założył tę firmę w 1965 roku. Od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących graczy na rynku upominków promocyjnych w Europie, wytwarzającym co roku 60 000 wyjątkowych produktów. Na stanowisku dyrektora generalnego dbam o to, by wszyscy w tej organizacji mogli osiągać optymalne wyniki. Cieszę się, że razem z bratem rozwijam firmę ojca i jestem częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa handlowego. Osoby starające się u nas o pracę aplikują na stanowisko w dynamicznym środowisku, oferującym mnóstwo możliwości i wyzwań na przyszłość”.

Monique van Kampen – kierownik działu HR

Dział HR dba o to, żeby właściwi ludzie byli na właściwych stanowiskach. Monique van Kampen, kierownik działu HR, przyczynia się do tego każdego dnia.

„Favorite Gifts ma piękne produkty – upominki promocyjne. W obecnych czasach coraz więcej aktywności przenosi się do internetu, dlatego moim zdaniem namacalny produkt jest czymś szczególnym. Ponadto jesteśmy firmą międzynarodową, w której pracuje wielu różnych ludzi. Mamy dobrą atmosferę i nieformalną kulturę, dzięki czemu wszystko da się omówić. To sprawia, że pracownicy chętnie u nas pracują i są zaangażowani. Myślę, że wynika to też z faktu, że jesteśmy firmą rodzinną. Najbardziej lubię pomagać ludziom rozwijać w nich to, co najlepsze. Tutaj musisz robić swoje i zajmować się tym, w czym jesteś dobry”.